Для фізичних осіб

Для юридичних осіб та ФОП

ДЕПОЗИТИ


ПАТ "МТБ БАНК" пропонує своїм Клієнтам примножити свій капітал, розмістивши грошові кошти на вкладних рахунках в національній та іноземній валютах.
Виберіть вклад, який Ви вважаєте найзручнішим для Вас і оформіть його в найближчому
відділенні банку.

Гарантування Вкладів

 • ДЕПОЗИТИ ТЕРМІНОВІ

  Депозити Термінові- МАРФІН БАНК

  Больше
  ДЕПОЗИТИ ТЕРМІНОВІ
  • ВКЛАД "В ДЕСЯТКУ"

   Призначений для створення найбільш сприятливих умов для зберігання грошових коштів; дозволяє вкладнику оперативно управляти своїми коштами в умовах інфляції; забезпечує оптимально високу прибутковість. Переваги Кількость операцій конвертації коштів не обмежена; Нарахування відсотків здійснюється щомісячно з подальшою обов'язковою капіталізацією; В рамках договору банківського вкладу можуть відкриватися вкладні (депозитні) рахунки в доларах США і євро; Можливе дострокове розірвання договору банківського вкладу без втрати відсотків у випадку конвертації всієї суми вкладу та нарахованих відсотків в одну з валют (дол.США, євро)

   Больше
   ВКЛАД "В ДЕСЯТКУ"
  • ВКЛАД ОЩАДНИЙ (ДЕПОЗИТНИЙ) СЕРТИФІКАТ

   Больше
   ВКЛАД ОЩАДНИЙ (ДЕПОЗИТНИЙ) СЕРТИФІКАТ
  • ВКЛАД ПЕНСІЙНИЙ

   Депозит призначений для осіб, які отримують пенсію. По вкладу встановлюються пільгові підвищені процентні ставки.

   Больше
   ВКЛАД ПЕНСІЙНИЙ
  • ВКЛАД СТРОКОВИЙ

   При оформленні вкладу на термін 12 місяців і більше можливо одночасно оформити кредитний ліміт у розмірі 70% від суми депозиту на міжнародну платіжну пластикову карту.

   Больше
   ВКЛАД СТРОКОВИЙ
  • ВКЛАД СТРОКОВИЙ ДЛЯ НЕРЕЗИДЕНТІВ

   Створений для фізичних осіб - нерезидентів, що бажають не відвідуючи Україну розмістити вклад в ПАТ «МАРФІН БАНК» за допомогою довіреної особи.

   Больше
   ВКЛАД СТРОКОВИЙ ДЛЯ НЕРЕЗИДЕНТІВ
  • ВКЛАД ПОВНОЛІТТЯ

   Вклад призначений для осіб, які бажають відкрити депозитний рахунок на користь малолітніх дітей, а також для відкриття вкладних рахунків неповнолітніми особами самостійно для накопичення коштів протягом тривалого періоду.

   Больше
   ВКЛАД ПОВНОЛІТТЯ
  • ВКЛАД НАКОПИЧУВАЛЬНИЙ

   Призначений для накопичення грошових коштів до певної події або для здійснення великої покупки. Поповнення як і в готівковій, так і в безготівковій формі, в т.ч. можливі автоматичні поповнення шляхом договірного списання грошових коштів з карткового рахунку.

   Больше
   ВКЛАД НАКОПИЧУВАЛЬНИЙ
 • ДЕПОЗИТИ ДО ЗАПИТАННЯ

  Больше
  ДЕПОЗИТИ ДО ЗАПИТАННЯ
  • ВКЛАД «ВІЛЬНІ КОШТИ»

   Вклад «Вільні кошти» призначений для ефективного управління особистими фінансами.

   Больше
   ВКЛАД «ВІЛЬНІ КОШТИ»
  • ПРОГРАМА МОБІЛЬНИЙ КАПІТАЛ

   Програма надає можливість вільно розпоряджатися коштами, розміщеними на поточному картковому рахунку. Умова підвищеного відсотка нараховується на залишок коштів - наявність незнижуваного залишку.

   Больше
   ПРОГРАМА МОБІЛЬНИЙ КАПІТАЛ