Для фізичних осіб

Для юридичних осіб та ФОП

ПАКЕТИ ПОСЛУГ

ПАКЕТИ ПОСЛУГ

 • ПАКЕТИ ПОСЛУГ

  Пакети призначені для накопичення коштів клієнтами, власниками платіжних карт

  Больше
  ПАКЕТИ ПОСЛУГ
  • ПАКЕТ ПОСЛУГ СТАРТОВИЙ

   Пакет послуг «СТАРТОВИЙ» призначений для нових і діючих клієнтів - фізичних осіб і фізичних осіб - співробітників підприємств, на яких діють зарплатні проекти ПАТ «МТБ БАНК». Пакет послуг являє поліпшену платіжну карту з тривалим терміном дії і додатковими послугами.

   Больше
   ПАКЕТ ПОСЛУГ СТАРТОВИЙ
  • ПАКЕТ PREMIUM GOLD

   Пакет послуг «Premium Gold» призначений для нових і діючих VIP клієнтів - фізичних осіб. Пакет послуг являє привілейовану платіжну карту з тривалим терміном дії, додатковими послугами та привілеями від міжнародних платіжних систем.

   Больше
   ПАКЕТ PREMIUM GOLD
  • ПАКЕТ МАКСИМУМ ПРИВІЛЕГІЙ

   Пакет послуг «МАКСИМУМ ПРИВІЛЕЇВ» призначений для нових і діючих VIP клієнтів - фізичних осіб. Пакет послуг представляє ексклюзивну привілейовану платіжну карту з тривалим терміном дії, додатковими послугами та привілеями від міжнародних платіжних систем.

   Больше
   ПАКЕТ МАКСИМУМ ПРИВІЛЕГІЙ
  • ПАКЕТ ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

   Пакет послуг «Все включено» призначений для нових і діючих клієнтів - фізичних осіб в рамках зарплатного проекту. Пакет послуг являє безконтактну платіжну карту на основі технології NFC (near field communication, ближня безконтактна зв'язок) з тривалим терміном дії, додатковими послугами та привілеями від міжнародних платіжних систем.

   Больше
   ПАКЕТ ВСЕ ВКЛЮЧЕНО
  • ПАКЕТ ТАРИФНІ РІШЕННЯ ДЛЯ IT-СФЕРИ

   Пакет послуг «Тарифні рішення для IT сфери ФО» призначений для нових і діючих клієнтів - фізичних осіб зайнятих в IT сфері. Пакет послуг являє безконтактну платіжну карту на основі технології NFC (near field communication, ближня безконтактна зв'язок) з тривалим терміном дії, додатковими послугами та привілеями від міжнародних платіжних систем.

   Больше
   ПАКЕТ ТАРИФНІ РІШЕННЯ ДЛЯ IT-СФЕРИ
  • ПАКЕТ ПОСЛУГ СТАНДАРТ

   Підвищений рівень захищеності міжнародної платіжної картки та додатковий перелік банківських послуг - основні складові пакету «Стандарт».

   Больше
   ПАКЕТ ПОСЛУГ СТАНДАРТ
  • ТАРИФНИЙ ПАКЕТ ТУРБОТА

   Щоб зробити життя повноцінним і комфортним, ПАТ "МАРФІН БАНК" пропонує цілий комплекс продуктів і послуг для клієнтів-пенсіонерів.

   Больше
   ТАРИФНИЙ ПАКЕТ ТУРБОТА
  • ПЕНСІЙНА ПРОГРАМА

   «МАРФІН БАНК» є уповноваженим банком з виплати пенсій і грошової допомоги пенсіонерам. Безкоштовне відкриття поточного або карткового рахунку для зарахування пенсії, оформлення і обслуговування міжнародної пластикової картки Visa Electron або Maestro; Підвищений відсоток на залишок коштів на картковому рахунку, на вклад «Пенсійний».

   Больше
   ПЕНСІЙНА ПРОГРАМА