Для фізичних осіб

Для юридичних осіб та ФОП

ГРОШОВІ ПЕРЕКАЗИ


ПАТ «МТБ БАНК» здійснює різні види переказів та платежів, як в національній, так і в іноземних валютах (в тому числі з використанням систем термінових грошових переказів), виконує операції з перерахування коштів за дорученням клієнта, а також операції із зарахування коштів на клієнтські рахунки.

 

Термінові грошові перекази дозволяють швидко і надійно перерахувати кошти іншій фізичній особі на території України і за її межами, а також отримати грошові кошти з-за кордону і по Україні. Відправлення переказів за кордон проходить в доларах США, євро і російських рублях. Виплата переказів на території України здійснюється в національній валюті, доларах США, ЄВРО та російських рублях.

В іноземній державі переказ може бути виплачений у валюті відправки або в інший вільноконвертованій валюті, а також в місцевій національній валюті (в залежності від країни призначення і системи переказів). 

Для відправлення переказу в сумі понад еквівалента 15 000 грн. протягом 1 робочого дня одним клієнтом, але не більше 150 000 грн. в місяць, необхідно: наявність поточного рахунку, а також документи, що підтверджують мету відправки коштів за кордон.

 

Підтверджуючими документами для фізичних осіб є договори (контракти), рахунки-фактури, листи-рахунки або листи-повідомлення юридичних осіб-нерезидентів, уповноважених органів іноземних держав, листи адвокатів або нотаріусів іноземних держав, позовні заяви, запрошення (виклики), документи про родинні відносини (або їх нотаріально завірені копії) та інші підтверджуючі документи, які використовуються в міжнародній практиці. Підтверджуючі документи (крім документів про родинні стосунки) повинні містити такі реквізити: повну назву і місцезнаходження отримувача, назву банку та реквізити рахунку, на який здійснюється переказ, назву валюти, суму до оплати, призначення платежу.
 

 

Обмеження по сумі еквівалентній 150 000 грн не стосуються:
- Оплати витрат на лікування;
- Оплати витрат, пов'язаних зі смертю громадянина за кордоном;
- Переказів на підставі рішень суду та інших правоохоронних органів;
- Оплати витрат на навчання (тільки навчальний процес);
- Оплати витрат іноземним судовим, слідчим, нотаріальним та іншим органам;
- Переказів при виїзді за кордон на ПМП.

 

При отриманні суми в еквіваленті більше 150 000 грн обов'язкова наявність поточного рахунку в ПАТ "МТБ БАНК".

 

 
 • ГРОШОВІ ПЕРЕКАЗИ

  Больше
  ГРОШОВІ ПЕРЕКАЗИ
  • WESTERN UNION

   Отримати гроші можна в будь-якій країні, де є пункти обслуговування клієнтів Western Union. Можливе інформування одержувача про отримання переказу. Додаткова ідентифікація одержувача за допомогою контрольного питання. Відправлення – USD,UAH; Виплата - USD, EUR,UAH

   Больше
   WESTERN UNION
  • MONEY GRAM

   Отримати гроші можна в будь-якій країні світу, де є пункти обслуговування клієнтів MoneyGram. Переказ доступний протягом 45 днів. Відправлення – EUR; Виплата - USD, EUR

   Больше
   MONEY GRAM
  • БАНКІВСЬКІ ПЕРЕКАЗИ В ВАЛЮТІ

   Больше
   БАНКІВСЬКІ ПЕРЕКАЗИ В ВАЛЮТІ
  • БАНКІВСЬКІ ПЕРЕКАЗИ В ГРИВНІ

   Больше
   БАНКІВСЬКІ ПЕРЕКАЗИ В ГРИВНІ