Для фізичних осіб

Для юридичних осіб та ФОП

ІСТОРІЯ

  • Історія ПАТ «МАРФІН БАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МАРФІН БАНК» є правонаступником Відкритого акціонерного товариства «МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ БАНК», яке було створено 5 листопада 1993 р.
У банку є ліцензія Національного банку України № 66 від 13.10.2011 р та Генеральна ліцензія Національного банку України № 66-2 від 30.09.2016 р на здійснення валютних операцій, а також банк є уповноваженим банком Пенсійного фонду України.

 

17 вересня 2007 р власником ВАТ «МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ БАНК» став Marfin Popular Bank Public Co LTD (Республіка Кіпр) - лідер банківського бізнесу на Кіпрі. Це поклало початок входженню ВАТ «МТБ» у велику європейську фінансову групу Marfin Popular Bank.
З 12 листопада 2010 року Відкрите акціонерне товариство «МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ БАНК» змінило свою назву на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МАРФІН БАНК».
У квітні 2012 року Marfin Popular Bank Public Co LTD (Республіка Кіпр) був перейменований в Сайпрус ПОПЬЮЛАР Бенк ПАБЛИК КО ЛТД / CYPRUS POPULAR BANK PUBLIC CO LTD (Республіка Кіпр).
Зборами акціонерів ПАТ "МАРФІН БАНК" від 24.01.11 було прийнято рішення про збільшення статутного капіталу банку на 105 000 000 гривен до 435 000 050 гривень.
До червня 2017 року кінцевим бенефіціаром банку була Республіка Кіпр в особі Міністра фінансів.

 

14 червня 2017 року відбулася продаж контрольного пакета акцій ПАТ «МАРФІН БАНК». Новим власником ПАТ "МАРФІН БАНК" стала компанія САГГАРКО ЛІМІТЕД / SAGGARKO LIMITED (Кіпр).
Кінцевими бенефіціарами Банку в результаті угоди стали громадяни України Михайло Партікевіч і Ігор Згуров. 15 червня зв'язку зі зміною власника було проведено позачергові збори акціонерів ПАТ «МАРФІН БАНК» на якому було переобрано склад Спостережної Ради банку. Головою Наглядової Ради обрано Згуров Ігор Олександрович.

 

У 2009 році за версією спеціалізованого ділового журналу «Банкір», банку присуджена номінація «Банк з високим рівнем відкритості та прозорості бізнесу» в конкурсі «Банк року 2009».
12 грудня 2011 Міжнародний Сократовский комітет Європейської Бізнес Асамблеї (Оксфорд, Великобританія) вручив ПАТ «МАРФІН БАНК» нагороду "European Quality" ( "Європейська якість"), яка відображає відповідність послуг банку високим показникам якості і конкурентоспроможності за європейськими стандартами.
27 жовтня цього року на VIIІ Всеукраїнський конкурс «БАНК РОКУ - 2016» ПАТ «МАРФІН БАНК» став переможцем конкурсу в номінації «Банк - надійний партнер в світі бізнесу».

 

Зареєстроване місцезнаходження ПАТ «МАРФІН БАНК» м Чорноморськ з розташуванням основних підрозділів в м Одеса. У банку є відділення в містах: Одеса, Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв, Чорноморськ, Ізмаїл, Херсон, Полтава, Кременчук.